Droga presstytutka BBC kublikuje na 666 fajerek

przez | 9 stycznia, 2023

Heterosexualny Biały z nieuszkodzonym covido-szprycami mózgiem i nasieniem, Piotr Bein, od 13.12.2022 do Prawosławnych Świąt Bożego Narodzenia 7.1.2023

c/c katya.adler@bbc.co.uk, anetta.kahane@amadeu-antonio-stiftung.de, nicolas.potterinfo@amadeu-antonio-stiftung.de, josef.holnburger@cemas.io

Słowniczek:

kublikować = publikować coś wartego kubła na śmiecie

bóldupić = narzekać, martwić się

Krótko, węzłowato

Reporterka BBC, Katya Adler wykazała znaczną stronniczość i polityczną korupcję na niekorzyść racji stanu suwerena — narodu niemieckiego. Popełniła „dreszczowiec” o domniemanym planie puczu w Niemczech. Powołując się na wybiórcze, judeocentryczne źródła, manipuluje opinią publiczną. Wyolbrzymia patriotyzm Niemców do rozmiarów zagrożenia porządku społecznego i demokracji.

Np. choć śledztwo nie potwierdziło zarzutów, to rozwiązanie kompanii spec-służb KSK z powodu skrajnie prawicowychneonazistowskich i antysemickich sentymentów dowództwa, Adler mistyfikuje za fundacją założoną przez widocznie niestabilną psychicznie judeocentryczkę, córkę żydokomuchów „niemieckich”, b. agentkę Stasi w NRD kablującą na Niemców, których mąkę na bajgiele nadal zjada, opowiadając się za demokracją, prawami człowieka i …ludobójczą picdemią.

Na fali niszczenia państw narodowych ww. pojęcia w kursywie wyrażają globalnie systemowy hejt wobec patriotyzmu i kultury Białych. Adler żongluje emocjonalnymi pojęciami z kulturowego neomarxizmu, mierząc w „prawicowych” patriotów niemieckich. W ten sposób demonizuje ich, ta jawna wykonawczyni rozłamowej hasbary zaprzęgniętej do masowej socjo-manipulacji dziel-i-rządź, potępianej już na całym uświadomionym świecie.

Adler zasłużyła na natychmiastowe wywalenie z BBC, zwrot podatnikowi jej gaż z kurtyzańskiej synekury i na odebranie wyróżnień BBC i honoris causa. Przydałby się, przykładowy dla 'profesjonalistów” jej pokroju, proces za jej proceder, przed bezstronnym trybunałem, jeśli to możliwe wobec „woke” — polit-poprawnej ideologizacji zgubnej dla Ludzkości

Niemcy mają dość obcej im tyranii na sznurku kliki bankstersko-syjonistycznej od II wś. — teoria spiskowa wg Adler. Zasłużyli na zmianę reżimu na swój własny rząd patriotyczny, jak wszystkie inne narody w jarzmie banksterii. A czy zmiana będzie pokojowa, to zależy od skorumpowanego reżimu i globalnych mocodawców.

Tani thriller

Scenariusz i reżyseria: banksterska klika globalna. Współpraca: merdia i politykiery. W roli głównej herszt spisku: wyalienowany z rodziny i arystokracji podstarzały książę Heinrich XIII, zwolennik teorii spiskowych.

Role wspierające: Jego przyjaciółka Rosjanka zabiegała o poparcie Kremla dla przewrotu. Wyznaczona na minister sprawiedliwości w planowanym rządzie, astrolożka, berlińska sędzia i zarazem b. parlamentarzystka AfD wyznaczyła datę przewrotu z kart. Szef kuchni dla smakoszy dodaje pikantności liście spiskowców.

W obsadzie są też członkowie elitarnych spec-służb KSK, policji i Reichsbürgerów (przeciwnych reżimowi w Berlinie i sympatyzujących z Rzeszą sprzed hitlerowskiej), dowódca elitarnego pułku spadochronowego, b. płk Bundeswehry (obecny na Telegramie, o zgrozo!), zwolniony b. główny inspektor i otwarty teoretyk spiskowy, ekspert od przetrwania, ktoś powiązany z neonazistą

Statyści: aż 20% Niemców podatnych na teorie spiskowe. w tym rosyjską propagandę online.

Po Jasnej Stronie Mocy występują: Analityk w fundacji zalożonej przez b. szpicel bezpieki Stasi w komunistycznych Niemczech (NRD) i zarazem córkę niemieckich żydokomuchów, koloryzujący a la Holo-oszust Wiesenthal tropiciel niemieckiej nowej prawicy i kulturowych neonazistów przeciwnych covido-blokadom, zagrożony zamachem na życie były neonazista, później działacz antyfaszystowski (agenturalna Antifa).

Alexander Mercouris zauważył, że w zgiełku zarzutu puczu chodzi o zniszczenie opozycji. politycznej. Zajmują się tym absolwenci szkółki „Young Global Leader” Klausa Schwaba.

My”, masowa manipulantka

W duraczeniu publiki gwoli poparcia czystek politycznych pomaga Katya Adler, redaktor „od Europy” (Brytyjscy patrioci korygują: „dla UE”) w BBC News, gdzie należy do najwyżej wynagrodzonych. Z rodziny niemieckiej, Adler włada kilkoma językami, w tym arabski i hebrajski. Temat jej dysertacji — denazyfikacja, lecz wśród jej prac od 2014 nie znalazłem nic o neo-naziolach junty kijowskiej. Za to Adler miała wywiad ze „słynnym ocalałym z Holocaustu i łowcą nazistów”, Wiesenthalem, którego Guy Walters podsumowałJego żałosny stosunek do prawdy daje wątpić we wszystko, co kiedykolwiek napisał lub powiedział. Aby dostać posadę w BBC Madryd, Adler kłamała jakoby znała hiszpański.

Zachwycano się Adler na ceremonii nadania jej honoris causanajwyższe standardy poznania i dokumentowania. […] wzór do naśladowania […] wiedząc jak snuć opowieść oraz mając odwagę postawić światowych liderów na miejscu, Katya przekaże tę złożoność masowej publiczności. Cnoty Adler zaliczyły ją do najpopularniejszych i najbardziej autorytatywnych członków zespołu reporterów BBC od prawie 20 lat.

Znajomość języków pozwala jej składać nam raporty z wglądem wtajemniczonego i z profesjonalnym dystansem doświadczonego dziennikarza. Jej relacje ws. Brexitu pozostały wyważone i obiektywne […] uczciwa badaczka i reporterka […] W trudnych czasach wszyscy musimy móc polegać na takich reporterach, by zrozumieć z pierwszej ręki nasz złożony świat, nienagannie badany, jasno relacjonowany w zdeterminowany sposób.

Czytelnik zobaczy niżej, że powyższe znaczy demagogię podaną apodyktycznie i fanatycznie z wątpliwymi „dowodami”. Adler depcze normy reporterskie, gwałci epistemologię, a o dokumentowaniu lepiej nie mówić. Na każde zlecenie ma neo-marxistowskie „źródła” z katalogu polit-poprawnych. Ta przereklamowana reporterzyna snuje opowieść (tj. nawija), insynującym językiem „woke” zastępując fakty. Usiłując wyjaśnić napięcia UE – W. Brytania wokół Brexitu, Adler namalowała brytyjska rację stanu cynicznie, a papugowała linię Bruxeli.

Zamiast cytować sympatyków Henryka XIII i jego ruchu, Adler wydaje na nich wyrok za domniemany (i z góry uważany za brutalne przejęcie) przewrót w nadchodzące Boże Narodzenie: przejęcie niemieckiego parlamentu i zniszczenie struktur współczesnych Niemiec. Grupka wolnościowców przeciw tyranii bankstersko-medycznej to wg niej zagrożenie dla racji stanu — owszem, ale okupanckiej. Pisze o sobie „my”, gdy nadmienia informacje od służb i mediów o tłumach do aresztowania i o zagrożeniu dla parlamentów:

Oficerowie wywiadu powiedzieli nam, że możemy spodziewać się większej liczby zatrzymań w nadchodzących tygodniach i miesiącach, ponieważ dochodzenie będzie kontynuowane. A niemieckie media aż huczą od rozmów o zwiększonym bezpieczeństwie w federalnych i regionalnych parlamentach kraju i wokół niego.

Podejrzane źródła

Adler podsuwa, co myśleć na podst. lipnych źródeł, np. insynuuje uzbrojenie podejrzewanej grupy: Podczas środowych obław broń znaleziono w 50 z przeszukanych posiadłości […] Jeden z policjantów w domku myśliwskim księcia podobno [sic] powiedział sąsiadom, że szukają amunicji i materiałów wybuchowych.

Jej źrodłem jest Nicholas Potter, starszy badacz skrajnie prawicowego rasizmu i antysemityzmu w Fundacji im. Amedeu Antonio (FAA). New York Times nie wymienił orientacji politycznej tamtych przestępców, więc mamy manipulację. Cytując niesprawdzonego alarmistę w FAA, Adler niepokoi publikę: Nikt nie jest pewien, jak szeroko rozpowszechniona jest ekstremistyczna ideologia w niemieckich siłach bezpieczeństwa, co jest niezwykle niepokojące. 

Potter podejrzewa dogłębną korupcję — zagrozenie dla demokracji: przez niewielu dobrze wyszkolonych, zmotywowanych uzbrojonych żołnierzy — i to skrajnie prawicowych. Patriotyczne (ekstremistyczne) służby nie nękają „spiskowców” pokazowo. Dobrze wyszkolony, zmotywowany ideologicznie i uzbrojony w propagandę, alarmista Potter nie mówi, że aby niszczyć gojów w globalnej picdemii, wystarczy kontrolować władze i instytucje, przekupić lub zaszantażować służbę zdrowia utratą pracy. Na aprobatę największego zamachu na Ludzkość wskazuje na portalu fundacji FAA kalka z merfiówGłośna scena antyszczepionkowa w całej Europie próbuje przeciwdziałać potencjalnej śmiertelnej pandemii – nie za pomocą medycyny, ale ideologii spiskowych i antysemityzmu.

Wg tego źródła, antyszczepionkowcy używają porównań do Holokaustu i uważają się za „nowych Żydów”. Żródło neguje Holokaust, zbrodnię pro-syjonistycznej III Rzeszy wspierającej rotszyldowską emigrację niemieckich Żydów do Palestyny. W Holokauście ucierpiały dziesiątki mln gojów i do 6 mln Żydów. Holokaust żydowski (Szoa) był wyjątkowy tylko z uwagi na to, że zgotowali go współplemieńcy-syjoniści i żydobanksteria.

Źródło bełkocze: Różne ugruntowane antysemickie ideologie spiskowe, np. „Wielki Reset” i „Nowy Porządek Świata”, odgrywają znaczącą rolę […] Antysemicki […] zakodowany język, np. używanie słowa „globaliści” zamiast „Żydzi”, jest obecny w całej Europie. Korekta: na całym świecie. Prawdę, Adler degraduje do teorii spiskowych, a WielkiReset jest wstępem do NWO, spisku banksterii przeciw Ludzkości. Globalista to wypełniający ten plan bezduszni Żydzi i szabas goje.

Adler wymienia Reichsbürgerów (żródło?): W 2016 policja najechała na dom Reichsbürgera, by przejąć nielegalnie posiadaną broń palną. Właściciel domu zabił strzałem funkcjonariusza. Przedstawiciele wywiadu powiedzieli nam [sic], że Reichsbürgerzy coraz bardziej radykalizują się, ale niewielki procent jest gotów zastosować przemoc. Strzelił jeden z tysięcy i tylko niewielki procent budzi obawy slużb.

Reichsbürgerów trzeba skojarzyć publice z niemieckim ruchem covido-protestu, dylematem władz w panice. Np. gazeta w Pforzheim, mieście aktywnym w protestach, niepokoi się 12.12.2022:Po nalocie na Reichsbürgerów – Sojusz chce wiedzieć, czy Pforzheimczycy również znajdują się na „listach śmierci”. O tym więcej przy końcu. W Kanadzie Trudeau i merdia malowali Konwój Wolności:  marginesowa mniejszość, faszyścineo-naziściwrodzy kobietom i obcym. Blokujących przejścia graniczne oskarżano prowokacjami o rabowanie broni. W Polsce trwa pokazówa na Wojciechu Olszańskim, który gorącokrwiście daje popalić judeocentrycznej władzy w swej Ojczyźnie. Zdobył zaledwie 40 tys. zwolenników, a waadza wali w portki.

Adler kopiuje judeocentryczkę Kahane

FAA podaje pochodzenie Kahane z żydokomuny „niemieckiej”:

…jest orędowniczką demokratycznego społeczeństwa obywatelskiego; jej walkę z niesprawiedliwością wspiera jej własna biografia. Jako córka żydowskich komunistów ukształtowały ją doświadczenia nazistowskich prześladowań oraz codzienny antysemityzm i rasizm w NRD i zjednoczonych Niemczech.

Kahane raczej nie pochodzi z komunistów niemieckich, bo nie uszliby eksterminacji hitlerowskiej. Podobnie jak w Polsce powojennej, jej rodziców Stalin nasłał do NRD z ZSRR, gdzie mogli np. znaleźć się z III Rzeszy na mocy umowy Gestapo-NKWD o przekazywaniu sowietom Polaków jak i Żydów użytecznych Stalinowi, pachołkowi żydobanksterii.

Prawo polskie potępia komunizm i stalinizm, w NRD czy gdziekolwiek, tak samo jak hitleryzm. Oba totalitaryzmy zdominowali skrajni Żydzi, stanowiący nikły procent okupowanego narodu. Adler nie rozumie historii II wś., albo manipuluje. Neguje tym samym Holocaust jako zbrodnię hitlerowców, popleczników syjonistów, na ponad 20 grupach, z najliczniejszymi ofiarami wśród Słowian. Szoa wyróżniło się tym, że ofiarami stali się współplemieńcy oporni syjonizmowi i emigracji do Palestyny.

Przekłamując rasizm i antysemityzm, wroga Niemcom judeocentryczka w kierownictwie FAA tropi i prześladuje odruchy obronne, wywołane antygojizmem wymierzonym w Niemców. Wspólzałożona przez Kahane, FAA angażuje się przeciwko skrajnie prawicowym partiom, rasizmowi i antysemityzmowi. A czy potępia rasizm, hejt i zbrodnie również kontrolowanej przez banksterię „skrajnej lewicy” typu BLM i LGBTQXYZ? Adler nie rozpatruje tego w „thrillerze”, a Kahane w misji o równość i demokrację, także dla obcych w Niemczech, kosztem Niemców.

Adler propagandyzuje i zakłamuje historię za Kahane, b. szpiclem Stasi w NRD, więc teraz może agentką reżimu Niemiec na sznurku USA, globalnego żandarma banksterii i syjonistów. USA zniewala i zabija poprzez NATO, UE, WEF i WHO, w picdemii i WielkimResecie, ogłupia „wojnami” z klimatem i na Upadlinie, a „rząd” Niemiec wykonuje banksterskie polecenia w tym wszystkim. Zaiste powody do pochwał i nagród dla Adler.

Podejrzenia i insynuacje to „fakty”

Alarmista Potter opowiedział BBC (tzn. Adler?) o rozwiązaniu 2. kompanii spec-sił KSKz powodu skrajnie prawicowego myślenia. Objęte tajemnicą wojskową KSK nadal liczy ok. 1500 żołnierza. Nie wiadomo ilu zwolniono. Alarmista rozdmuchał podejrzenia, podczas gdy ich nie potwierdza raport końcowy Generalnego Inspektora z 9. VI 2021. Adler nie zweryfikowała danych od informatora.

De.Wiki biczuje KSK za prawicowy extremizm i nacjonalizm, neo-nazizm i antysemityzm. B. dowódca KSK musiał odejść, bo poparł posla wykluczonego z klubu CDU/CSU, który w zw. z Rewolucją Październikową powiedział: można z pewnym uzasadnieniem określić Żydów jako sprawców. Nie wolno wyrazić prawdy o skrajnych Żydach stojących nie tylko za bolszewizmem i hitleryzmem i ludobójczymi współczesnymi technologiami?

B. dowódca naraził się lewackim przyzwoitkom u wydawcy prawicowego extremistySąd orzekł, że pozew przeciw wydawcy narusza wolność wypowiedzi. Gazeta oskarżonego skrytykowała marsz gejowskiego lobby tańczącego pod graną melodię, przez co podważyła podstawy naszej etnicznej, kulturowej i narodowej egzystencji. Grupa medialna wydawcy publikuje tytuły Imigracja błędną drogą – biały świat na krawędziSturczone NiemcyNaród bez domu itp. Sąd nie uległ neo-marxistowskim niszczycielom Europejczyków.

W 2020 żołnierze KSK dostali amnestię poprzez zwrot przywłaszczonej amunicji. Zebrano więcej niż brakowało, co może świadczyć o niespiskowych zamiarach przywłaszczenia. Lewackie skargi na KSK zaostrzyły kontrolę zapasów broni i amunicji, wobec niejasnego losu 85 tys. szt. amunicji i 62 kg materiałów wybuchowych. A może luźna kontrola w siłach Niemiec wynikła z nieporządku „nowego” w miejsce tradycyjnej dyscypliny?

Zagrożony reżim inkryminuje

Regionalny szef wywiadu S. Kramer powiedział BBC, że wobec covido-pandemii prawica i kulturowi neo-naziści wyjątkowo są obecni z Reichsbürgerami na wiecach, by mimo różnic ideologicznych obalić ustrój. Wiec tych ostatnich w Berlinie w sierpniu 2020 wg niego zapowiedział szturm Trump-owców i teoretyków spiskowych na Kapitol 5 mies. później.

Adler potakuje: Wielu z tego berlińskiego tłumu postrzega […] Trumpa i […] Putina jako silnych obrońców […] lepszego, Bielszego, konserwatywniejszego społeczeństwa chrześcijańskiego. Skupiają nienawiść na rzekomym „głębokim państwie”. […] wyobrażają sobie skorumpowaną, żądną władzy, mordującą dzieci i molestującą elitę. Ich wrogiem jest liberał, globalny i często żydowski.

Brukowym dnem reporterki jest osmarowanie flagi sprzed czasów III Rzeszy, emblematu Reichsbürgerów: ulubionego u neo-Nazi, bo swastykę zakazano w Niemczech. Odnośnik do QAnona (tak samo operacji psychologicznej banksterskich służb CIA) przy agenturalnym „szturmie” zwolenników Trumpa (sługi banksterii i syjonistów) na Kapitol oraz skojarzenie z neo-Nazi świadczą o manipulacji przez służby, podobnej do tej w USA z konfederacyjną flagą — w obu krajach narzędzie dziel-i-rządź poprzez kłamstwo i prowokacje historyczne, tożsamościowe i rasowe, kosztem pogrążania tradycyjnej kultury Białych i chrześcijan.

Adler reklamuje pokazówę aresztów osób określanych w mediach z pogwałceniem ochrony danych osobistych zanim zaczęlo się śledztwo. Tzw. sąd przez urobioną opinię publiczną. Obławy były jednymi z największych w historii, w całym kraju i poza nim — pisze Adler. Jakie służby aresztują zaledwie 25 osób wobec poważnego zagrożenia państwu.

Adler nie schlebia Heinrichowi XIII, za dalekim krewnym (rzadko są obiektywni): zgorzkniały, ciężko chora córka, niezbyt udany biznes nieruchomości, obwinia władze za niepowodzenie odzyskania majątków rodzinnych. O demonkracji świadczy to, że musiał odkupić swą własność od post-komuchów. Nie zgiąl karku przed lokajami aka rząd. Heinrich XIII zakłada społeczności, jak Kanadyjczycy w ponad 40 zgromadzeniach opartych na prawie zwyczajowym, pierwszą linią oporu korporacyjnemu państwu policyjnemu, a od czasu picdemii — tyranii medycznej neo-komuszych rządów. Rzeczywiście jest zagrożenie dla systemu i Adler łgarsko wybiela drani przeciw Ludzkości. demonizująć szlachetnych ludzi.

Dziwaczne źródła, plotki i konfabuła…

Misja FAA potępia skrajną prawicę i jej zbrodnie nienawiścico 23 minuty popełniane jest w Niemczech przestępstwo motywowane skrajną prawicą. Co ile sekund Pharmafia z lokajami szprycują na „covida”? Zbrodnia przeciw Ludzkości, najwyższe wyszprycowanie w Izraelu — Szoa bis, z rąk tejże banksterii i syjonistów. Mafia aborcyjna zabiła globalnie tysiąc mln istnień przez ostatnie 100 lat, obecnie już 60 mln/rok, tj. 2 aborcje/sek.

Za to FAA bóldupi o zdrowych reakcjach Niemców na obcych. Kahane wprowadziła pojęcie prawicowy ekstremizmDługo zanim politycy i opinia publiczna uznali prawicowy ekstremizm i wrogość wobec demokracji za stałe wyzwania, [Kahane] ostrzegała przed niebezpieczeństwem i nie unikała konfliktów. Przyznaje własny wkład w szufladkowanie Niemców w imię „dziel i rządź”:

Na początku nadal mieliśmy problem z przekonaniem opinii publicznej, że prawicowy ekstremizm jest lokalnym problemem. Z tego powodu często nazywano nas niszczycielami gniazd i siejącymi panikę. […] Jestem teraz żydowskim dzieckiem powojennej historii Niemiec. Szoa i konsekwencje niemieckiego podziału odcisnęły na mnie piętno. I to zawsze będzie determinować moje spojrzenie na niesprawiedliwość i ochronę mniejszości.

Potter i inni postrzegalni jako „służący” establiszmentowi, wg Adler regularnie dostają groźby śmierci. Nie są w służbach, a w pozarządowej otoczce wrogiej Niemcom. Adler wymienia eksperta od dezinformacji w międzynarodowej (tylko 4 osoby!) CeMAS z międzydyscyplinarną expertyzą, np. Josef Holnburger z platform alternatywnych typu Telegram analizuje dane dot. narracji spiskowych, dezinformacji, antysemityzmu i prawicowego extremizmu. Odkrywa trendy i ścieżki radykalizacji, ocenia potencjał zagrożeń, rozwoju sytuacji i wzrostu skrajnej sceny.

Nad „platformami” czuwa klika globalna… Na telegrama wchodzą trolle, gdy zabraknie „danych”. Jak ze swastykami na synagogach — sprawcami są najczęściej Żydzi: obłąkani, skrajni szowiniści. Ichni psychopaci na wyższych szczeblach dyrygują „katastrofami”, więc należy się charakteryzacja „etniczno”-spiskowa. Kramer uważa się za cel zamachu. Zaś posłanka z DieLinke i zarazem działaczka anty-faszyzmu [Antify?] jest zaniepokojona [tu wydzielaj adrenalinę] wzrostem szeregów w niemieckich ruchach radykalnych spisków i nowej twardej prawicy, co wiąże się ze zwyżką ataków fizycznych. Nawet morderstw.

Bezpieka w polityce Niemiec

B. neo-Nazi a teraz aktywista antyfaszystowski [Antifa robi dla żydosłużb) nie mógł spotkać się z Adler w miejscu publicznym. [Agentura musi kryć się.] Razwiedczik Kramer eskaluje napięcie: extremiści nie wyróżniają się publicznie. średnim wieku [większość patriotów, mają dość systemu], radykalni skrajni prawicowi naziole noszą sztruksowe spodnie, nie są ogoleni na łyso, a skrajnej lewicy daleko do extremistów anarchizmuLiczba chętnych obalenia naszego rządu i styl życia [wiece i marsze w szczycie picdemii pobiły rekord światowy: miliony demonstrowały w 800 miastach i miasteczkach na raz] rozniosły się jak rak […nawet] wewnątrz establiszmentu. [Niemieccy goje zrzucają kajdany noszone od II wś.]

Adler nakręca zagrożenie życia obywateli posłusznych regułom, wysoce stechnizowanych, niepozornych, niechętnych ryzyku, centrowych w bezpiecznym,umiarkowanym społeczeństwie. Pod ten stereotyp Niemca od majstrów manipulacji, Adler znów powołuję się na Pottera:

skrajnie prawicowe ataki w Niemczech ignorowano jako akty „samotnych wilków”, np. zamach w 2019 na konserwatywnego polityka Waltera Lübcke, obrońcę praw uchodźców i migrantów. Morderca powiązany był ze skrajnie prawicowymi: partią NPD i brytyjską grupą Combat18.

Polityka zabił Stephan Ernst, skazywany wcześniej na tle xenofobii i rasizmu, przy umorzeniach (ostatnie w 2004) z braku dowodów na: nieumyślne spowodowanie śmierci, niebezpieczne uszkodzenie ciała i rabunek. Był fanatykiem i kryminalistą, dla służb do wykorzystania, jak od początku globalnej „wojny z terrorem” na Wschodzie, potem użytecznie na Zachodzie.

Ernst miał powiązania z prawicowymi grupami (w merdiach neonazistowskie) wrogimi imigrantom; wszystkie zinfiltrowała bezpieka. Przy delegalizacji NPD wybuchł skandal: wierchuszkę NPD zinfiltrowała bezpieka. W przypadku morderców z NSU [dwóch zlikwidował „seryjny samobójca”), bezpieka niszczyła dokumenty dot. prawicowego ekstremizmu zacierając własne ślady. AfD i Reichsbürgerów też zinfiltrowali. Zatem prawdopodobnie bezpieka prowadziła Ernsta.

„Śmiertelne” zagrożenie — „listy śmierci”

Merdia niemieckie w centrum obław na „puczystów”, Pforzheim, informowały o “Liście śmierci”, najpierw o Todesliste (lista śmierci), później zmienionej na Sichergestellte Liste. Otóż wg naocznego świadka, Andrzeja Szuberta, który od dawna współorganizuje manify i marsze antypicdemiczne w tym mieście,

na jednym ze spotkań administratorów grup na Telegramie (nie biorę udziału, gdyż nie jestem na Telegramie) ktoś rozdał uczestnikom kartki z nazwiskami kilkunastu osób publicznych w naszym regionie, najwięcej nazwisk politycznych marionetek, ale były i nazwiska lekarzy. Osoba (nie znam jej imienia), która rozdała kartki poprosiła pozostałych, by na podane adresy wysyłać listy z protestami przeciw polityce uprawianej przez rządców.

Osoba, u której znaleziono taką „listę śmierci” powiedziała Andrzejowi, że wysłała kartki pocztowe z pytaniami do trzech lekarzy. Andrzej o tym, czym są Todeslisty rozplakatowane przez merdia: spis nazwisk i adresów kilkunastu osób publicznych, do których należało wysyłać listy z krytyką czy pytaniami. Łże-media wiedzą zapewne o tym, ale sprostowań i wyjaśnień nie publikują odnośnie oszczerstw i pomówień pisanych wcześniej w zw. z Todeslistą.

Ataki w lokalnych merdiach twierdziły, że demonstracje w Pforzheim to wylęgarnia, zamachowców-terrorystów Reichsbürgerów. Usłużny Bündnis #zusammenhalten zażądał zakazu demonstracji i ujawnienia, przez PZ czy na Todesliście były inni pforzheimianie. Władze miasta odrzuciły żądanie z braku dowodu, jakoby podczas demonstracji werbowano do Reichsbürgerów i udziału w zamachu stanu. Mimo to merdia i Bündnis zohydzają demonstracje. PZ opublikował artykuł Po akcji przeciwko Reichsbürgerom: pełne strachu spojrzenie na Corona-demonstrację w Pforzheimie.

Zohydzają jak diablica Adler. Andrzej opisuje inne obźydliwości wokół demonstracji pforzheimskich w zw. z obławami na „puczystów”, koncząc: zainstalowaniu pod nazwą Demokratiefördergesetz (Ustawa promująca demokrację) jawnie faszystoidalnego systemu władzy w Dojczlandii służyła operacja PR z 7 grudnia 2022.

Reżim berliński zasłużył na obalenie, nie tylko z punktu patriotów niemieckich.