Nowy dom

przez | 23 marca, 2022

Na początku lipca 2021 r. mija 12 lat od założenia bloga Grypa666 przez śp. Marka Podleckiego. Miałem zaszczyt pomagać Mu w redagowaniu bloga na WordPress.com w próbie asysty Polakom przeciw ówczesnej plandemii H1N1.

Wobec zażegnania tamtej plandemii, 31.12.2009 Marek niespodzianie przepisał Grypę666 na mnie. Odpowiedzialność przybyła nielekka, gdyż blog miał reputację, sporą publikę i pokaźne forum, a ja — roboty po uszy z blogiem PiotrBein.WordPress.com, wcześniejszym prezentem od Marka. To na dokladkę redagowania i tłumaczenia na Grypa666 oraz moderowania bardzo licznego forum naszpikowanego czubkami, sajanami i agenciurami Pharmafii.

Pociągnąłem oba wozy. Dodałem na Grypa666 kwestie globalnej skrytej władzy. To ona zsyła Ludzkości nieszczęścia — wojny, eko-katastrofy, zabójcze technologie i plandemie. Grypowicze666 chcieli wiedzieć, o co chodzi. Marek blokował takie informacje na swej Grypie666, mając w dintojri sprawę o „antysemityzm”.

W styczniu br. komuchy psychopaci z nieżondu Brytyjskiej Kolumbii odwetowo załatwili mi zawieszenie bloga PiotrBein.WordPress.com. Do 1. marca zdolałem przenieść go do nowego gospodarza. W morderczej procedurze przenosin, wymagającej doktoratu w cyfryzacji, poznałem nowe miejsce bloga od kuchni. Polubiłem litwińskie kierownictwo i załogę firmy hostingowej, Hostinger. Zlitowali się nade mną i ręcznie dokończyli, czego nie zdołałbym sam dokonać. Postanowiłem, że przeniosę do nich także Grypę666.

Okazja nadarzyła się wobec ponownych problemów na WordPress.com. Wpis czerwcowy zakaził się jakimś „covidem”. W okienku edytorskim pojawiło się czarne tło, przysłaniając tekst. Częściowo udało się toto usunąć, lecz pojawiły się zmiany formatowe, dla mnie nie do przeskoczenia.

Tak to 8. czerwca była już u Hostingera skorupa grypa666.net. Wytężając się na maxa, nie potrafiłem dokonać exportu bezpośrednio „na żywca”, łatwiejszego wzgl. importu plików xml i medialnych bloga PiotrBein.wordpress.com z twardziela na moim kompie. Doszedł problem „dezynfekcji” plików przed instalacją w nowym domu.

Jak w imporcie bloga PiotrBein, stracę większość grafiki. Taka to uroda wordpressa, nie do naprawy nawet przez speców Hostingera. Pazerność wyszła z wora WordPress.com, przy wyborze dekoracji w nowym domu. Stary motyw Andreas wycofano, trza przed exportem „na żywca” zmienić na motyw zatwierdzony.

Holajola, żeby móc zmienić deseń bloga, awansuj się do planu Biznes u wordpressa, za jedyne US$ 400, 4 razy drożej niż 4-letni plan Premium dla 100 blogów, jaki kupiłem u Hostingera. Decyzja była szybka. Przekazałem litewskim czarodziejom dane do ręcznego importu.

W końcu mam czas przygotować nowy dom dla niegdysiejszej kreacji z Markiem Podleckim, do końca życia niezłomnym wobec ludobójców.

Dodaj komentarz